Moje psy to uwielbiają
Royal Canin Satiety Mały Pies
Tymczasowo niedostępne
Zastrzeżenie weterynaryjne
Podobne produkty
-
Informacje o produkcie
Royal Canin Satiety Mały Pies
Uczucie głodu może być przyczyną niepożądanych zachowań, takich jak żebranie, kradzież jedzenia itp. Royal Canin Satiety Mały Pies ma te same właściwości co Royal Canin Obesity Management, jednak dzięki specjalnemu składowi i unikalnemu połączeniu włókien pokarmowych szybko pojawia się i długo utrzymuje uczucie sytości. Dodatkowo mniejsza gęstość krokietów sprawia, że można podawać stosunkowo normalne porcje. Wszystko to razem prowadzi do mniejszego żebrania. Mały rozmiar krokietów sprawia, że ta karma jest odpowiednia dla małych psów o masie ciała do 10 kg.
Cechy
- Optymalne uczucie sytości dzięki specjalnemu połączeniu włókien pokarmowych.
- Zwiększona zawartość białka dla zachowania masy mięśniowej.
- Krokiety o niskiej gęstości dla odpowiedniej objętości posiłku.
- Indeks S/O zmniejsza ryzyko kamicy struwitowej i szczawianowo-wapniowej.
- Wspiera zdrowie zębów.
Stosować przy:
- Otyłości/nadwadze (zapewnia lepsze uczucie sytości)
- Cukrzycy (pies z idealną masą ciała lub nadwagą)
- Zaparciach
- Zapaleniu okrężnicy reagującym na włókno
- Hiperlipidemii związanej z nadwagą
Nie stosować u
- Szczeniąt
- Suk ciężarnych lub karmiących
- Psów ze zwiększonym zapotrzebowaniem energetycznym
Docelowa masa ciała
Docelową masę ciała określa się na podstawie rasy i konkretnego psa. Optymalna utrata masy ciała wynosi 1-3% tygodniowo, w zależności od stopnia nadwagi i płci. Również po osiągnięciu docelowej masy ciała ta karma nadaje się do utrzymania optymalnej wagi. Na opakowaniu znajduje się tabela żywieniowa z wytyczną dotyczącą zalecanej dziennej ilości do utrzymania docelowej masy ciała. Najlepszej porady dotyczącej zdrowego odchudzania i utrzymania idealnej wagi udzieli weterynarz.
Zawartość
- 1,5 kg
- 3 kg
- 8 kg
Skład
Odwodnione białko drobiowe, włókna roślinne, gluten pszenny*, maniok (tapioka), hydrolizowane białka zwierzęce, pulpa z cykorii, pszenica, kukurydza, gluten kukurydziany, tłuszcze zwierzęce, minerały, łuski psyllium i nasiona psyllium, olej rybny, maślan sodu, fruktooligosacharydy, mączka z aksamitki, glukozamina z fermentacji, hydrolizowana chrząstka (źródło chondroityny).
Składniki analityczne
Białko surowe: 30,0% - Tłuszcz surowy: 9,5% - Popiół surowy: 6,8% - Włókno surowe: 15,6% - Wapń: 0,91% - Fosfor: 0,75% - Magnez: 0,12% - Energia metaboliczna: 2.696 kcal/kg.
Dodatki żywieniowe
Dodatki żywieniowe: Witamina A: 19.000 IU, Witamina D3: 1.000 IU, Żelazo (3b103): 34 mg, Jod (3b201, 3b202): 3,4 mg, Miedź (3b405, 3b406): 10 mg, Mangan (3b502, 3b504): 44 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 136 mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,05 mg. Konserwanty. Przeciwutleniacze.
Opinie o Royal Canin Satiety Mały Pies
-
Superwedług S.Rode, czwartek 30 lipiec 2026Royal Canin Satiety Mały Pies - 3 kg
Moje psy to uwielbiają
Przetłumaczono z medpets.de | Pokaż oryginałPrzetłumaczono z medpets.de |Nie udało się załadować oryginalnej opinii
-
Spełnia to, co obiecujewedług Rike, sobota 6 czerwiec 2026Royal Canin Satiety Mały Pies - 1,5 kg
Mój pies w końcu chudnie skutecznie, bez głodzenia, na tym samym jedzeniu dla dużych psów i bardzo chętnie je je. Saszetkę dla małych psów używam jako przysmaki do treningu - super praktyczne, ponieważ dzięki temu dzienna porcja może być dokładnie obliczona, a duże kawałki nie muszą być używane.
Przetłumaczono z medpets.de | Pokaż oryginałPrzetłumaczono z medpets.de |Nie udało się załadować oryginalnej opinii
-
Saartje dobrze na tym wychodziwedług Suzan, środa 6 maj 2026Royal Canin Satiety Mały Pies - 3 kg
Fantastyczne doświadczenie, po tym jak Sasja przez lata dostawała ten pokarm, a Saartje nagle też zaczęła go jeść, wypróbowaliśmy jeszcze kilka innych, ale SATIETY to zdecydowanie to, co je najlepiej.
Przetłumaczono z medpets.nl | Pokaż oryginałPrzetłumaczono z medpets.nl |Nie udało się załadować oryginalnej opinii
-
Super karmawedług Suzan, wtorek 16 grudzień 2025Royal Canin Satiety Mały Pies - 1,5 kg
Saartje świetnie radzi sobie na tej karmie.
Odpowiedź od MedpetsFijn om te horen dat Saartje het goed doet op haar brokken!
Przetłumaczono z medpets.nl | Pokaż oryginałPrzetłumaczono z medpets.nl |Nie udało się załadować oryginalnej opinii
-
Sytość mały pieswedług Lily Gazia, czwartek 20 listopad 2025Royal Canin Satiety Mały Pies - 8 kg
Moje pieski dobrze sobie z tym radzą pod względem kontroli wagi. Nawet przy mniejszej porcji są najedzone.
Przetłumaczono z medpets.be | Pokaż oryginałPrzetłumaczono z medpets.be |Nie udało się załadować oryginalnej opinii